Naslovnica,  Školske kronike,  Zabavljaju

Kako smo proslavili Dan škole…

Dana 24. svibnja 2023. proslavili smo Dan škole Gimnazije Bjelovar. I ove godine učenici su imali mogućnost prisustvovati zanimljivim predavanjima i radionicama koje su, u tu svrhu, održali bivši učenici Gimnazije Bjelovar. Svečani program Dana škole održao se nakon radionica u kupoli naše škole. Na manifestaciji predstavljeni su rezultati učenika i nastavnika s državnih natjecanja, kao i njihovo stvaralaštvo te postignuća u raznim aktivnostima i projektima tijekom školske godine. Nakon svečane proslave, učenici i nastavnici odmjerili su svoje snage u nekoliko sportskih disciplina. Dan škole zaokružili smo koncertom dvaju bendova u kojima su izvođači bili i naši učenici. Atmosferu si možete dočarati pomoću fotografija, a nešto detaljnije pogledajte u albumu na poveznici: Dan škole

Ostavi odgovor