Školske kronike

Kviz Mreža čitanja

Učenici sudjelovali na školskoj razini kviza Mreža čitanja

U petak 8. prosinca 2023. godine u prostorima školske knjižnice održana je školska razina kviza „Mreža čitanja“ u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara. Kviz „Mreža čitanja“ nacionalni je projekt natjecanja za poticanje znanja i kreativnosti. Kviz se rješava online u Google Forms obrascu, a ovogodišnja tema kviza bila je „U mreži odrastanja – izazovi i prepreke“ za koju su učenici trebali pročitati roman „Hotel Wartburg” autora Zorana Žmirića. Na ovogodišnjoj školskoj razini kviza sudjelovalo je troje učenika naše škole: Marta Rajković, 2. c, Ria Romek, 1. e i Ivan Zrilić, 4. e.
Svi su ostvarili potreban postotak riješenosti za prolaz na regionalnu razinu.
Čestitamo!

Tekst i fotografije: Mia Matković, 3. e