Školske kronike

Foto izložba ,,Smiješak… čitajte!’’

Tekst: Valentina Đurin, 1. c

Dana 14. prosinca 2022. godine otvorena je izložba fotografija s foto natječaja ,,Smiješak… čitajte!’’ u organizaciji Hrvatskog čitateljskog društva. Izložbu su vodile gospođe Snježana Berak i Zlata Medak, a otvorila ju je učenica Patricija Špoljarić (4. e) izvedbom autorske pjesme ,,Budi iskren’’. U povijest izložbe „Smiješak… čitajte!” i njezinog putovanja diljem Hrvatske uvela nas je gđa Berak, a voditeljica Fotokluba ,,Bjelovar’’, gđa Medak, govorila je o kvalitetnoj fotografiji, fototehnici, pozitivnim utjecajima fotografiranja i o samom nastanku fotografije. Izložba se nalazi u kupoli škole te će biti otvorena do 14. siječnja 2023. Izložbu je omogućilo Hrvatsko čitateljsko društvo, a postavila ju je školska knjižničarka Biljana Barišić Mudri.

Ostavi odgovor