Školske kronike,  Školski mikrofon

Radijska emisija ,,Torta prijateljstva”

Dana 19. ožujka 2024. godine školski novinari posjetili su Dječji vrtić Ciciban. Razlog ovog neuobičajenog druženja bilo je snimanje radijske emisije na temu prijateljstva. Vrtićanci su pokazali veliku želju za sudjelovanjem te su na postavljena pitanja odgovarali iskreno, detaljno i promišljeno. Iako su se borili s tremom, uspjeli su odlično izvršiti zadatak. Poslije snimanja uslijedio je intervju s pedagoginjom Brankom Biketom Caktaš i odgajateljicom Dijanom Rajković. U snimanju radijske emisije sudjelovala je predškolska grupa DV Ciciban, njihova pedagoginja Branka Biketa Caktaš i odgajataljica Dijana Rajković, psihologinja Gimnazije Bjelovar Mirna Jurušić, učenice Gimnazije Bjelovar Lucija Subota i Ema Legin te školski novinari: Lucija Prebanić, Leon Klemše, Mia Matković i Valentina Đurin pod mentorstvom profesorice Biljane Barišić Mudri.

Uživajte i poslušajte pokoji dobri savjet kako održati prijateljstvo!