Školske kronike,  Školski mikrofon

Podcast – 3. epizoda

Čitanje u izazovna vremena

U sklopu obilježavanja Dana medijske pismenosti i Noći knjige učenici Gimnazije Bjelovar te Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar odlučili su snimiti zajednički podcast. Na Svjetski dan knjige, 23. travnja 2024., učenici Gimnazije Bjelovar posjetili su Ekonomsku i birotehničku školu Bjelovar te njihovim učenicima održali kratku radionicu snimanja podcasta, nakon čega je uslijedilo snimanje zajedničkog podcasta. U podcastu sudjelovali su učenici Nikola Nanić, Ira Šimun, Mirela Kikaš (Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar) te Lara Smrček i Izidora Bosanac (Gimnazija Bjelovar). Podcast su vodili učenici Mihael Horvatinović (Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar) i Mia Matković (Gimnazija Bjelovar). Mentorice učenicima su profesorice i knjižničarke Alica Bačeković Pavelić (Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar) i Biljana Barišić Mudri (Gimnazija Bjelovar).

Podcast Čitanje u izazovna vremena