Putovanja,  Školske kronike

Putovanje u Bruxelles

Školska novinarka Ivona Kušec na međunarodnom susretu djevojaka u školskom sportu

Fotografija: Ivona Kušec, 4. c

Što je učenicu naše škole dovelo u Belgiju?! Ivona je odabrana postati dio hrvatske delegacije na međunarodnom sportskom događanju za djevojke SheRuns Active Girl’s Lead u Bruxellesu od 12. do 16. rujna 2022. godine.  Hrvatski školski sportski savez nagradio je najbolje učenice projekta Igram, pišem, lajkam putovanjem u Bruxelles, gdje su mlade novinarke aktivno sudjelovale u ovom sportskom događaju s ciljem promocije žena u sportu i razvoja školskog sporta. Tako je Ivona sudjelovala u aktivnostima koje potiču razgovor o ženama u sportu te razvijaju svijest o važnosti ženskog sporta, a sudjelovala je i na konferenciji na kojoj su motivacijske govore držale vrhunske sportašice i ISF (Međunarodna školska sportska federacija) ambasadorice.

Ponosni smo na našu Ivonu te joj želimo puno sreće u stjecanju novih znanja i iskustava!

Ostavi odgovor