Školske kronike

Božić u našoj školi

Tekst i fotografija: Anamarija Lovrić, 4. b

Božić je blagdan radosti i mira te doba godine koje posebno zbližava ljude i potiče ih na širenje ljubavi i zajedništva. Ta božićna čarolija ušla je i u našu školu. U srijedu 21. prosinca 2022. učenici su se mogli poslužiti toplim božićnim čajem i ukusnim kolačićima s postavljenog štanda na školskom hodniku. Učenici Patricija Špoljarić (4. e), Ante Krešić (4. d), Gabriela Tomić (3. c), Lucija Rosandić (3. c), Luka Pavičić (3. b), Mia Bezjak (2. a), Mia Milanović (2. a), Valentina Đurin (1. c), Iva Tolnaj (1. e) i Magdalena Budinjaš (1. e) pjevanjem i sviranjem unijeli su vedri duh i dobro raspoloženje među učenike i profesore. Cijelog dana u školi je odjekivala pjesma i vladala vesela atmosfera koja je razveselila i zbližila učenike te im uljepšala završetak prvog polugodišta.

Ostavi odgovor