Informiraju,  Školske kronike

Snimanje radijske emisije s vrtićancima

Kad se male ruke slože

Dana 19. ožujka 2024. godine školski novinari posjetili su Dječji vrtić Ciciban. Razlog ovog, pomalo neobičnog druženja bilo je snimanje radijske emisije na temu prijateljstva. Nakon upoznavanja, učenice Lucija Subota i Ema Legin izvele su dvije pjesmice: Kad si sretan i Kad se male ruke slože, koje su se toliko svidjele publici da su morali zapjevati zajedno s izvođačicama. Nakon toga uslijedilo je snimanje. Vrtićanci su pokazali enormnu želju za sudjelovanjem te su na postavljena pitanja odgovarali iskreno, detaljno i promišljeno. Iako su se borili s tremom, uspjeli su odlično izvršiti zadatak. Poslije snimanja uslijedio je intervju s pedagoginjom Brankom Biketom Caktaš i odgajateljicom Dijanom Rajković. U snimanju radio-emisije sudjelovala je predškolska grupa, učenice Gimnazije Bjelovar Lucija Subota i Ema Legin te školski novinari: Lucija Prebanić, Leon Klemše, Mia Matković i Valentina Đurin, pod mentorstvom profesorice Biljane Barišić Mudri.

U tijeku je montiranje radijske emisije… S nestrpljenjem čekamo njezinu objavu!

Izvođenje pjesme Kad si sretan
Snimanje radijske emisije
Izvođenje pjesme Kad se male ruke slože

Tekst: Valentina Đurin, 2. c