Putovanja,  Školske kronike

Izlet na Medvednicu u sklopu projekta Postani VSS

Tekst i fotografija: Vanessa Dečur, 3. b

U ponedjeljak 13. veljače 2023. učenici trećih razreda išli su na terensku nastavu na Sljeme. Sljeme je najviši vrh Medvednice te popularno izletničko mjesto do kojeg se može doći žičarom, cestom ili pješice, planinareći. Naša ekipa odlučila se pješice popeti na Sljeme te su nakon dva i pol sata, uz malo napora, došli do cilja te uživali u prirodi i prekrasnom pogledu. Dolazak na Sljeme učenici su iskoristili za sanjkanje i uživanje u pravim zimskim radostima. Na povratku učenici su se spustili žičarom i uživali u pravim ljepotama Medvednice. Izlet na Sljeme još je jedan izlet u nizu realiziran u sklopu projekta Postani VSS, koji vodi profesorica Mihaela Kelava u suradnji s profesoricom Manuelom Šimek Martinić.

Ostavi odgovor