-
Državno natjecanje u plivanju
Gimnazija Bjelovar prvi put pliva Tekst: Valentina Đurin, 1. c Dana 17. studenoga 2022. godine održano je županijsko Natjecanje u plivanju. Natjecanje se održalo na bazenima Daruvarskih toplica. Gimnazija Bjelovar je prvi put sudjelovala na natjecanju te ostvarila odlične rezultate zahvaljujući mentoru, profesoru Jurju Seginu. U ekipi mladića natjecali su se Luka Mađer, David Gažić, Marko Čavlović, Roko Zelda i Luka Potak, a u ekipi djevojaka Ivona Crkvenac, Tara Rabatić, Ena Knezić, Anja Kukolj i Valentina Đurin. I muška i ženska ekipa, s osvojenim prvim mjestom, plasirale su se na državnu razinu natjecanja. Državno natjecanje u plivanju održalo se od 8. do 9. prosinca 2022. u Rijeci. Plivači su 8.…